2024 ÖSYM DHBT Soru Ve Cevapları Yayınlandı mı?22 Eylül 2024 KPSS DHBT soruları ve cevapları yayınlandı mı? ÖSYM KPSS DHBT Cevap Anahtarı, ÖSYM KPSS Soruları ve cevapları ne zaman açıklanıyor? KPSS DHBT (ÖSYM) KPSS soruları, KPSS DHBT cevapları, KPSS DHBT soru ve cevapları açıklanacak mı? (ÖSYM KPSS DHBT cevap Anahtarı) KPSS DHBT soruları açıklandı mı? KPSS soru ve cevapları ne zaman açıklanıyor? ÖSYM KPSS DHBT sınav soruları KPSS DHBT soruları KPSS DHBT tercihleri, KPSS sınav sonuçları, KPSS DHBT sonuçları açıklandı mı? KPSS DHBT soruları ne zaman açıklanacak?

Söz konusu KPSS DHBT soruları ÖSYM'nin http://www.osym.gov.tr internet adresinde yayımlanacak.

dhbt soru ve cevapları ösym tıkla öğren

KPSS DHBT soru ve cevap anahtarı henüz ÖSYM tarafından açıklanmadı. Soru ve cevap anahtarı açıklandığı an alt kısımdan vereceğimiz linke giriş yaparak soruları ve cevapları görebilirsiniz.

22 Eylül tarihinde yapılan Din Hizmetleri Alan Bilgisi (DHBT) Sınavının değerlendirme işlemleri tamamlanmıştır.

Sınav sonuçları Ekim tarihinde saat 13:00’den itibaren ÖSYM'nin https://sonuc.osym.gov.trİnternet adresinden açıklanacaktır.

Adaylar sınav sonuçlarını belirtilen İnternet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile öğrenebileceklerdir. Sınav Sonuç Belgesi basılmayacak ve adayların adreslerine gönderilmeyecektir.

Sınav sonuçlarına ilişkin sayısal bilgilere ve sınav sorularının %10’undan oluşturulan Temel Soru Kitapçıklarına aşağıdaki bağlantılardan erişilebilecektir.